ΝΕΟ εντατικό τμήμα ενηλίκων 2017-2018

Το ΝΕΟ μας εντατικό τμήμα ΕΝΗΛΙΚΩΝ Α1-Α2 ξεκινά την Τρίτη 3 Οκτωβρίου!

Σε μία μόνο χρονιά καλύπτουμε την ύλη των πρώτων βασικών επιπέδων Α1 και Α2 (Οκτώβριος - Μάιος) και την επόμενη χρονιά προετοιμαζόμαστε για την εξέταση Goethe Zertifikat Β1.

Κερδίστε χρόνο και μάθετε σωστά τη γλώσσα!

Στο εξειδικευμένο Κέντρο Γερμανικής Γλώσσας Ηρώ Κοζατζανίδη ακολουθούμε τις πιο σύγχρονες μεθόδους διδασκαλίας, οι αίθουσές μας είναι εξοπλισμένες με σύγχρονα οπτικοακουστικά μέσα και διαδραστικούς πίνακες και φυσικά εξασφαλίζουμε ολιγομελή και ομοιογενή τμήματα, με στόχο τη βέλτιστη εμπειρία μάθησης!

Καλή μας αρχή!

ΕΓΓΡΑΦΕΣ 2017-2018

Οι εγγραφές για το σχολικό έτος 2017-2018 ξεκίνησαν!

Σας προσκαλούμε στο φροντιστήριό μας να συζητήσουμε από κοντά για το πλάνο της χρονιάς καθώς και να δείτε από κοντά το χώρο μας!

Διδάσκουμε γερμανικά χρησιμοποιώντας σύγχρονες μεθόδους διδασκαλίας και προετοιμάζουμε μικρούς και μεγάλους για τις εξετάσεις και τους στόχους τους!

Διαθέτουμε ΟΛΙΓΟΜΕΛΗ τμήματα ενηλίκων και παιδιών-εφήβων!

Επιτυχίες πτυχίων!

Συγχαρητήρια στους μαθητές μας που πέρασαν με επιτυχία τις εξετάσεις των πτυχίων τους και μας έκαναν περήφανους!!! Μπράβο σε όλους και όλες!!!!

Β2: Νικολέττα Σ., Μαρία Π., Ζαφειρένια Θ.
Β1: Κωνσταντίνα Σ., Χριστιάννα Κ., Θωμάς Β., Κωνσταντίνος Τ., Δημήτρης Π.

Καλό καλοκαίρι!! Schöne Sommerferien!!

Εγγραφές σχολικού έτους 2016-2017!

Οι εγγραφές στο κέντρο γερμανικής γλώσσας

Ηρώ Κοζατζανίδη ξεκίνησαν!

Ελάτε να μας γνωρίσετε από κοντά και να συζητήσουμε για το δικό σας πρόγραμμα σπουδών!

Προσφέρουμε:

• Kinder 1: ΔΩΡΕΑΝ ΟΛΗ η χρονιά για παιδιά β' - γ' δημοτικού! - Εγγραφές όλο το χρόνο!

• Ανοιχτό μάθημα την πρώτη εβδομάδα του Οκτώβρη για να μας γνωρίσετε!

• Έκπτωση 10% για αδέρφια, ανέργους, φίλους και για προπληρωμή διδάκτρων!

• Τμήματα ενηλίκων, εντατικά-ταχύρρυθμα.

• Ολιγομελή τμήματα, φιλικό περιβάλλον προς το μαθητή και σύγχρονες μεθόδους διδασκαλίας!

Εγγραφές έως 25 Σεπτεμβρίου, σας περιμένουμε!